ALBLASSERDAM – De politie, brandweer en ambulancedienst zijn vrijdag 21 maart 2025 met spoed op pad gestuurd in verband met een brandmelding in de Wiardi Beckmanstraat in Alblasserdam. Een buurtbewoner hoorde in een flatwoning een brandalarm afgaan en meldde dit. Toen de hulpdiensten arriveerden, stond de betreffende woning vol rook. De bewoner lag op de bank te slapen. Omdat er geen tijd te verliezen was, ramde de brandweer de deur open met een stormram.
De man werd naar buiten gehaald. De oorzaak van de rook werd al snel gevonden. Er stond een pannetje veel te lang op het vuur. De brandweer heeft het rokende en brandende pannetje geblust.
Omdat de bewoner rook had ingeademd, kwam er een ambulance met spoed ter plaatse. De man is ter plaatse nagekeken en hoefde niet mee naar het ziekenhuis. De woning is door de brandweer geventileerd.